Že od nekdaj sem si mislil, da so tinitus, oziroma kakršne koliko težave s sluhom, stvar starejših. Moj sluh je bil vedno zelo dober in nisem imel nobenih težav, tako da me ni nikoli skrbelo, da bi mi kaj delalo…
Že od nekdaj sem si mislil, da so tinitus, oziroma kakršne koliko težave s sluhom, stvar starejših. Moj sluh je bil vedno zelo dober in nisem imel nobenih težav, tako da me ni nikoli skrbelo, da bi mi kaj delalo…